User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Custom
id: Tersuai

en: Log in
id: Login

en: Square
id: Kotak
