User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Log in
kk: Кіру
