User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە
