User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Custom
lt: Savitas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Square
lt: Kvadratas
