User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Log in
nl: Inloggen

en: Square
nl: Vierkant

en: Circle
nl: Cirkel
