User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Log in
ps: ننوتون
