User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Definições

en: Custom
pt: Personalizado

en: Log in
pt: Entrar

en: Square
pt: Quadrado
