User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Custom
ru: Собственная

en: Log in
ru: Войти

en: Square
ru: Квадратный

en: Circle
ru: Круг
