User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: Log in
sk: Prihlásenie
