User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Log in
sl: Prijava
