User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Custom
sv: Anpassad

en: Log in
sv: Logga in

en: Square
sv: Ruta
