User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ
