User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Custom
tr: Özel

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Square
tr: Kare
