User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Log in
ug: كىرىش

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Circle
ug: چەمبەر
