User Menu Avatar (User Image in Menu) (6.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Square
ja: 正方形
