User Menu Avatar (User Image in Menu) (6.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Square
pl: Kwadrat
