User Menu Avatar (User Image in Menu) (6.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Square
gl: Cadrado
