User Menu Avatar (User Image in Menu) (6.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Square
he: רבוע
