User Menu Avatar (User Image in Menu) (6.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Circle
vi: Vòng tròn
