User Menu Avatar (User Image in Menu) (9.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Square
az: Kvadrat
