User Menu Avatar (User Image in Menu) (9.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Square
kn: ಚೌಕ
