User Menu Avatar (User Image in Menu) (9.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Custom
fi: Oma

en: Square
fi: Neliö
