User Menu Avatar (User Image in Menu) (9.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Custom
uk: Власний

en: Square
uk: Квадрат

en: Circle
uk: Коло
