User Online Status (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User
fa: کاربر

en: Online
fa: برخط

en: Offline
fa: آفلاین

en: About
fa: درباره

en: offline
fa: آفلاین
