User Online Status (8.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: User
fr: Utilisateur

en: Online
fr: En ligne

en: online
fr: en ligne

en: Offline
fr: Hors ligne

en: About
fr: À propos

en: offline
fr: hors ligne
