User Online Status (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User
vi: Người dùng

en: Online
vi: Trực tuyến

en: Offline
vi: Ngoại tuyến

en: About
vi: Giới thiệu

en: offline
vi: ngoại tuyến
