User Provisioning and Sync (8.x-1.10) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ
