User Provisioning and Sync (8.x-1.10) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Filter
ne: फिल्टर
