User Provisioning and Sync (8.x-1.10) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Email
tr: E-posta

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Phone
tr: Telefon

en: Query
tr: Sorgu

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Clear logs
tr: Kayıtları temizle
