User Provisioning and Sync (8.x-1.13) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Filter
ug: سۈزۈش
