User Provisioning and Sync (8.x-1.14) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Date
am: ቀን

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Mapping
am: ማዛመድ
