User Provisioning and Sync (8.x-1.14) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Description
te: వివరణ

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Date
te: తేదీ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు
