User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: List
ar: لائحة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Description
ar: الوصف

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Create
ar: أنشئ

en: Page
ar: الصفحة

en: Allowed
ar: مسموح به

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Operation
ar: عملية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Query
ar: استفسار

en: Failed
ar: فشل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Mapping
ar: إقران

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
