User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: List
ca: Llistat

en: Confirm
ca: Confirma

en: Description
ca: Descripció

en: Overview
ca: Resum

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Create
ca: Crea

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Page
ca: Pàgina

en: Allowed
ca: Es permet

en: Phone
ca: Telèfon

en: Configuration
ca: Configuració

en: Operation
ca: Operació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Query
ca: Consulta

en: Failed
ca: Fallat

en: Apply
ca: Aplica

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Mapping
ca: Associacions

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Create user
ca: Crea usuari
