User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: List
cs: Seznam

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Description
cs: Popis

en: Overview
cs: Přehled

en: Date
cs: Datum

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Email
cs: E-mail

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Create
cs: Vytvořit

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Page
cs: Stránka

en: Allowed
cs: Povoleno

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Phone
cs: Telefon

en: Desc
cs: Sestupně

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Operation
cs: Operace

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Query
cs: Dotaz

en: Apply
cs: Použít

en: Mapping
cs: Mapování

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
