User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: List
et: Nimekiri

en: Confirm
et: Kinnita

en: Description
et: Kirjeldus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Email
et: E-kiri

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Create
et: Loo

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Page
et: Lehekülg

en: Success
et: Õnnestus

en: Phone
et: Telefon

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Query
et: Päring

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Apply
et: Rakenda

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
