User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: List
eu: Zerrenda

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Email
eu: Eposta

en: Create
eu: Sortu

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Page
eu: Orria

en: Allowed
eu: Baimenduta

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Query
eu: Kontsulta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
