User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: List
fi: Lista

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Create
fi: Luo

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Page
fi: Sivu

en: Success
fi: Onnistui

en: Phone
fi: Puhelin

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Query
fi: Kysely

en: Apply
fi: Käytä

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Add more
fi: Lisää lisää

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Page 2
fi: Sivu 2
