User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
