User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: List
oc: Listar

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Description
oc: Descripcion

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Create
oc: Crear

en: Page
oc: Pagina

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Operation
oc: Operacion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Query
oc: Requèsta

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Add more
oc: Rapondre

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
