User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: List
ru: Список

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Description
ru: Описание

en: Overview
ru: Обзор

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Create
ru: Создать

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Page
ru: Страница

en: Allowed
ru: Разрешено

en: Success
ru: Успешно

en: Phone
ru: Телефон

en: Desc
ru: По убыванию

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Operation
ru: Действие

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Query
ru: Запрос

en: Failed
ru: Не удалось

en: Apply
ru: Применить

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Read
ru: Читать

en: Offset
ru: Пропустить

en: Add more
ru: Добавить еще

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Application Name
ru: Название приложения

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Page 2
ru: Страница 2
