User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: List
sk: Zoznam

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Description
sk: Popis

en: Overview
sk: Prehľad

en: Date
sk: Dátum

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Email
sk: E-mail

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Page
sk: Strana

en: Allowed
sk: Povolené

en: Success
sk: Úspech

en: Phone
sk: Telefón

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Operation
sk: Operácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Query
sk: Dotaz

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Apply
sk: Použiť

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Offset
sk: Ofset

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
