User Provisioning and Sync (8.x-1.18) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Description
be: Апісанне

en: Overview
be: Агляд

en: Date
be: Дата

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Configuration
be: Налады

en: Operation
be: Аперацыя
