User Provisioning and Sync (8.x-1.18) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Mapping
br: Kartennadurezh
