User Provisioning and Sync (8.x-1.25) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Operation
sq: Veprimi
