User Provisioning and Sync (8.x-1.26) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
