User Provisioning and Sync (8.x-1.28) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
