User Provisioning and Sync (8.x-1.28) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
