User Provisioning and Sync (8.x-1.29) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Query
th: สอบถาม
