User Provisioning and Sync (8.x-1.30) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Description
bn: বিবরণ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Email
bn: ইমেইল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
